• Неодамнешно
Модна Бајка Принцеза Се Облекуваат Копија Храбри Merida Облека Егзотични Долги Ракави Облека За 17 Кукла Игра Претендираат Додатоци Играчка

Модна Бајка Принцеза Се Облекуваат Копија Храбри Merida Облека Егзотични Долги Ракави Облека За 17 Кукла Игра Претендираат Додатоци

DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,вредноста на декларацијата,итн.) кога ќе се направи исплата,вие исто така може да ни порака.Квалитетот логистика :
Нашата продавница бесплатен превозот начин се обични пакет поток, не може да се проследи.
Пратката И Ракувањето Со :
1.
За нас :
1. Со цел да се направи имате подобри шопинг искуство, се надевам купувачи изберете регистрирани логистика, поефикасен и побезбеден, може да се следат, или ако вашите нарачки е повеќе од $ 7 , можеме да се обидеме да брод преку регистрирани логистика.Ние ја прифатат плаќање Aliexpress поддршка.Врати објектот мора да бидат нови, unworn и во неговата оригинална состојба.Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас ПРЕД да ја напуштат повратни информации,ние веруваме дека секој проблем може да се реши зависат добра комуникација.Вашиот поттикне нè прави да се движи напред.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот објект по 26 дена откако ние испрати.
Софтвер продажба, не се враќа.Пратката ќе се организира во рамките на бизнис 2 дена откако плаќање е завршена.
Ние топло очекуваме вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации, ви Благодарам многу!.Ние го цениме многу за вашиот 5 Ѕвезди позитивни повратни информации ако сте ги задоволи со трансакцијата. Превозот и ракувањето со такси не се враќа.Плаќањето мора да се заврши во 19 дена на аукција затворање.
Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.Ве молиме да ја потврдите вашата цел адреса одговара на вашиот превозот адреса.Објектот доаѓа од другата страна на земјата, разбирање & пациентот е на чекање го цениме.Ви благодариме!
Плаќање :
1.Поради снимање состојба и Хардверски Уреди како што следи е brightness/contrast поставување и слично,може да има некои мали разлики помеѓу актуелната точка и тон на боја на слики шоу.
Повеќе објекти , Повеќе стил , Pls Кликнете , , , ,
Услов : се рачно изработени и се 100% нови
Погодни за : 17" Кукла
Боја : Зелена
Пакет Вклучувајќи : 1x Фустан
(Кукла и Други Додатоци НЕ се Вклучени)
Answer : ___________________________ NOTE :
1.

Клучни карактеристики

боја:
НЕ КУКЛА
Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Материјал:
Платно
Предупредување:
ПАКЕТ НЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ КУКЛА
Димензии:
Одговара за 17 Кукла
BJD/SD Атрибут:
cosplay костим
Форма:
1/6
Број На Модел На:
Одговара за 17 Кукла
Бренд Име:
XYBEI
Mfg Серија Број:
Фантазијата
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Пакет:
1x Фустан

Слични производи во категоријата