• Неодамнешно
  • -5 %
2 парчиња/Set Нерѓосувачки Челик Назад Врата Кука Кујна, Спална соба Облека Грб Дребулии Практични Виси Закачалка ZA5903

2 парчиња/Set Нерѓосувачки Челик Назад Врата Кука Кујна, Спална соба Облека Грб Дребулии Практични Виси Закачалка ZA5903

DEN 11491.00
DEN 12096.00

Количината на стоката
Това е достапна


2 парчиња/сет со Блистер Пакет
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Клучни карактеристики

Тип:
Куки & Шини
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
ZA5903
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски

Слични производи во категоријата