• Неодамнешно
  • -25 %
Скандинавските Стил Градинка Детска Соба Декорација Ѕид Кука Дрвени Ѕвезда Облека Рек Црна, Бела Сина, Розова Облека Закачалка Уметност ПРИКЛУЧОЦИ

Скандинавските Стил Градинка Детска Соба Декорација Ѕид Кука Дрвени Ѕвезда Облека Рек Црна, Бела Сина, Розова Облека Закачалка

DEN 177.00
DEN 235.20

Количината на стоката
Това е достапна


Покрај тоа што е предмет на декорација за спалната соба, оваа ѕвезда кука ќе ве заведе со својата погодност. Ќе тенџере лесно облека и додатоци. Боја на избор и да се направи со цел : розова,црна, бледо сина, бела, Одредите кога да нарачате. Цената е за едно колче, не 3. Дијаметар : околу 10.5 см Живеат и глуждот е предвидено

Клучни карактеристики

Големина:
10x9cm
Бренд Име:
GUUUUO
Шаблон Тип:
Ѕвезда
Нема. на Куките:
1
Материјал:
Дрво

Слични производи во категоријата