• Неодамнешно
  • -5 %
YVYOO Пет Кучиња Мантил Транспарентен Водоотпорен Мантил Облека За Мали, Средни и Големи Кучиња S-XL 3 Бои A55

YVYOO Пет Кучиња Мантил Транспарентен Водоотпорен Мантил Облека За Мали, Средни и Големи Кучиња S-XL 3 Бои A55

DEN 228.00
DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна


Тип : YVYOO Пет Кучиња Мантил Транспарентен Водоотпорен Мантил Облека За Мали, Средни и Големи Кучиња S-XL 3 Бои A55 Погоден за домашни миленици : куче и мачка Тежина : околу 100g Пакет : opp вреќа ( Забелешка : пакет имаат само OPP вреќа, не вклучуваат пакување кутија)

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
YVYOO
Број На Модел На:
A55
Материјал:
Полиестер
Шема:
Транспарентна
Повод:
Водоотпорен - Куче Дожд Грб
Карактеристики 1:
Прилагодливи Половината

Слични производи во категоријата