• Неодамнешно
  • -30 %
32*24*45см Нови Куче, Мачка Милениче Превозникот Преносни Отворено Туристички Ранец, Торба Двојно Рамо Ремени за домашни Миленичиња Носи ранец

32*24*45см Нови Куче, Мачка Милениче Превозникот Преносни Отворено Туристички Ранец, Торба Двојно Рамо Ремени за домашни Миленичиња

DEN 1300.00
DEN 1856.64

Количината на стоката
Това е достапна

32*24*45см Нови Куче, Мачка Милениче Превозникот Преносни Отворено Туристички Ранец, Торба Двојно Рамо Ремени за домашни Миленичиња Носи ранец
Материјал : мрежа, Оксфорд ткаенина
Големина : 32*24*45см
Погоден за домашни миленици : помалку од 5kg

Клучни карактеристики

Големина:
M
Тип:
Кучиња
Функција:
Windproof
Тип На Објект:
Ранци
Материјал:
Најлон
Стил:
Слободно време
Шема:
Животните
Сезоната:
Сите Сезони
Применливи Раса Куче:
Универзална
Тип:
Кучиња
Име:
ништовни

Слични производи во категоријата