• Неодамнешно
  • -5 %
Висок Квалитет На Домашно Милениче Куче Булдог Автомобил Еден Седиште Покрие Милениче Blastic Со Дури Пет Превозникот Торба 4 Бои

Висок Квалитет На Домашно Милениче Куче Булдог Автомобил Еден Седиште Покрие Милениче Blastic Со Дури Пет Превозникот Торба 4

DEN 1733.00
DEN 1824.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
L
Тип:
Кучиња
Стил:
Моден
Функција:
Дише
Бренд Име:
PAWFECT
Шема:
Цврста
Материјал:
Најлон
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Fitable Тежина:
2.5-7KG
Тип На Објект:
Автомобил Патување Додатоци
Сезоната:
Сите Сезони
боја:
Црно/Сино/Роуз/Сива

Слични производи во категоријата