• Неодамнешно
  • -10 %
Нови 2017 Пролет, Есен Милениче Производи Куче Облека Миленици Палта Пештерата Тексас Кученце Куче Облека за Куче XS-2XL Фармерки Јакна Секојдневен Стил

Нови 2017 Пролет, Есен Милениче Производи Куче Облека Миленици Палта Пештерата Тексас Кученце Куче Облека за Куче XS-2XL Фармерки

DEN 300.00
DEN 334.08

Количината на стоката
Това е достапна


Нови 2017 Пролет, Есен Милениче Производи Куче Облека Миленици Палта Пештерата Тексас Кученце Куче Облека за Куче XS-2 XL Фармерки Јакна Секојдневен Стил
Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитет на добар подарок за вашето домашно милениче.
Измијте лесно. Стил : Јакна Материјал : миење тексас
Големина : XS,S,M,L,XL,XXL
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради различни следи и камера светла може да предизвика мала боја разлики, главно во вид на сите бои
2.Поради еластична ткаенина. овозможи 1-2cm (0.4-0.8") грешки. Пакет Речеме : 1pc куче вест Сите на нашите производи се од големо .

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Шема:
Цврста
Бренд Име:
мис куќи
Сезоната:
Пролет/Есен
Материјал:
жан
Големина:
XS S M L XL XXL
Примена:
миленичиња куче,куче,Теди
Функција:
2017 Најновите куче облека
Стил:
Куче тексас јакна
облека за кучиња:
Гроздобер облека куче
Продажбата тип:
Мало И Трговија На Големо
Место на Потекло:
Кина

Слични производи во категоријата