• Неодамнешно
  • -29 %
Пролет Зима Мода Кутре Пет Палта Облека, Облека За Домашни Мали Големи Топло Куче Дуксери Грб Јакни за chihuahua Големина:X-L

Пролет Зима Мода Кутре Пет Палта Облека, Облека За Домашни Мали Големи Топло Куче Дуксери Грб Јакни за chihuahua Големина:X-L

DEN 291.00
DEN 410.40

Количината на стоката
Това е достапна

О : Кога ќе можам да добијам мојот парцела? Б : Вие не може да го добие во 15-45 дена.6 во 18-22cm/7.производи, без оглед на куче раси и пол.4 во 36-40cm /14. Сигурен квалитет и прифатлива цена. 4 : дали можете да ми даде некои подарок кога ќе се купи на повеќе од едно парче? Б : кога ќе го купите повеќе од 10 парчиња во мојата продавница,јас ќе ви испрати подарок ! 5. Ако ви треба добра итно,ве молиме контактирајте со нас да изберете брза испорака начин како што курирската служба DHL/EMS и плаќаат повеќе за дополнителни превозот надомест .7 во две нозе облека ќе биде предмет на градите.Ние ќе го реши проблемот за вас и обидете се да се направи вас satisified.пакетот е загарантирана и безбедно. М 28-30cm /11-11.3 во 28-32cm /11-12.затоа, не се грижите за испорака. За Клиенти од Бразил,време е 50-60 дена.
Пролет Зима Мода Кутре Пет Палта Облека, Облека За Домашни Мали Големи Топло Куче Дуксери Грб Јакни за chihuahua Големина : X-L ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИНА на Вратот и ГРАДИТЕ ДОЛЖИНА
ЧЕТИРИ ВНИМАНИЕТО! XXS 19-21cm/7.8 во 44-48cm /17.Меѓутоа, ако вашата нарачка количина е повеќе од 60 Бесплатен превозот со ЕМС/DHL/Федекс(Исклучи некои оддалечена област)
3.7 во 23-27cm /9.имаме долга соработка со формално изразат компанија.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе ви обезбеди најдобра услуга .Што треба да направам ? Б : ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Повеќе од 20 години искуство во рачно изработени Цветни индустрија.6 во 40-44cm /15. Внимание : бидејќи мерењето на секој човек е различен ,таму можеби 1-2cm грешки,ве молиме љубезно разбирање . О : Е објект во акции? Б : Сите предмети во продавница се во парк! ако некои посебни ставки се надвор од акциите ,ќе ви кажам како е можно possiable. Директна продажба од нашата фабрика на клиентите, може да заштедите повеќе пари за производ на трошоците.Понекогаш времето на испорака можеби задоцнување поради строгите обичај инспекција или времето проблем,ве Молиме да се чека patienly . A : Како да се track my парцела? Б : ве Молиме ни e-mail и ние ќе го провериме тоа за вас и да ти кажам следење на податоците, кога ние се онлајн.

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XXS
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
PETCIRCLE
Сезоната:
Есен/Зима
Шема:
Животните
Материјал:
Руно
боја:
црвена,сина
Тип:
Куче Jumpsuit Облека Домашно Милениче
квалитет:
100 % осигурување на квалитет
Пакување:
OPP вреќа
Пад на превозот:
Yes
Пол:
Машки/Женски
Објектот:
petcircledog куче палта зима
шема:
Цртан Филм Животинско
Применливи Раса Куче:
Универзална
Големина:
XXS,XS,S,M,L

Слични производи во категоријата