• Неодамнешно
5 Парчиња Оригинални Codos KP3000/CP6800/CP5500 Професионални Милениче Clipper Ножот За Кучиња/Мачки

5 Парчиња Оригинални Codos KP3000/CP6800/CP5500 Професионални Милениче Clipper Ножот За Кучиња/Мачки

DEN 2056.32

Количината на стоката
Това е достапна


Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не можете да го добиете вашиот пакет рок од 30 дена по испорака, ве молиме контактирајте со нас., Улица, Град, Регион и држава. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр. Или не, ве молам, точно пред исплата.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
Ве молиме Внимателно да ги Прочитате Следниве Политики пред Исплата.
Ние може да ви испрати на производ слики откако ќе се направи исплата. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Враќање превозот надомест треба да се плати од страна на Купувачот. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Ви благодариме!
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2.
Answer : ___________________________ Note : кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка.
Тоа е невозможно да се решат проблемите, ако ние не знаеме за нив!
3. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек . Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС одеднаш!
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период во оригинално пакување. Нарачки ќе бидат обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат. 12 месеци Производителот.
Ви благодариме за читање на сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција! Се надеваме дека ќе може да уживаат во овој шопинг
. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.

Клучни карактеристики

Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
куче коса тример
Број На Модел На:
домашно милениче clipper ножот за KP3000/CP6800/CP5500
Време На Полнење:
Никој
Бренд Име:
CODOS
Извор На Енергија:
домашно милениче clipper ножот за KP3000/CP6800/CP5500
Напон:
pet clipper blade for KP3000/CP6800/CP5500
Тип На Објект:
домашно милениче clipper ножот за KP3000/CP6800/CP5500

Слични производи во категоријата