• Неодамнешно
  • -40 %
ZP-296 Куче Коса Тример 48W Кучиња Професионални Чешлање Електрични Коса Тример Ножици за Сечење Хлапак со Резервни Главата 220V

ZP-296 Куче Коса Тример 48W Кучиња Професионални Чешлање Електрични Коса Тример Ножици за Сечење Хлапак со Резервни Главата 220V

DEN 1440.00
DEN 2399.04

Количината на стоката
Това е достапна

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од Два работни дена.
Пари само ќе биде објавен за нас откако ќе се потврди на испорака.
Ви благодариме за читање на сите горе-наведени политики на наддавање и освојувањето на оваа аукција! Се надеваме дека ќе може да уживаат во овој шопинг
.
Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС одеднаш!
3.
Ако треба во трговијата на мало пакување, ве молиме контактирајте со нас и да платат за екстра дел за пакетот !
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.5*17cm
Додатоци : Тример*1,Оригинални Сечилото*2,Бричење Чешел*4,Масло*1,Четка*1,Полнач*1,прирачник за Корисникот*1
Answer : ___________________________ Note : Ние ќе обезбедиме бесплатни конверзија адаптер за вас според земја или област.
Answer : ___________________________ Note : кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Жал ми е за вашата ситуација.
Опис На Производот :
Бренд : лили ja
Модел : ZP-296
Сечилото : Керамички + Титаниум
Име : Професионални Куче Коса Тример
Боја : како на сликата прикажани
Моќност : 48 W
Мотор : 4.
Ние може да ви испрати на производ слики откако ќе се направи исплата. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек. Или не, ве молам, точно пред исплата. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период во оригинално пакување.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас. Ако не можете да проверите веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ., Улица, Град, Регион и држава.8 V, 9000rpm
Напон : 220 V,50-60 Hz
Материјал : ABS
Батерија Тип : Литиум, 1300m Ah
Големина : 4.Ако сакате да го купите овој производ со мало кутија,можете да КЛИКНЕТЕ НА СЛИКАТА ПОДОЛУ за да го купите .

Клучни карактеристики

Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
куче коса тример
Извор На Енергија:
Батерија
Напон:
220-240V
Време На Полнење:
6 Час
Бренд Име:
Лили ja
Број На Модел На:
NR296
сечилото:
Керамички + Титаниум
моќност:
48W
Моторни:
9000RPM
Употреба:
домашно милениче, кучето,Говеда, коњи, зајаци
Големина:
170*45mm
Извор На Енергија:
Полнење

Слични производи во категоријата