• Неодамнешно
  • -8 %
Миленичиња Куче, Мачка Автоматски Фидер Работам Кучиња Хранење На Вода Во Шишиња Фармацевт Пластични Авто Голем Сад Waterer

Миленичиња Куче, Мачка Автоматски Фидер Работам Кучиња Хранење На Вода Во Шишиња Фармацевт Пластични Авто Голем Сад Waterer

DEN 353.00
DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : пластични Вода сад големина : Внатрешен дијаметар : околу 8 см Длабочина : 4 cm Храна сад големина : Внатрешен дијаметар : околу 10 см Длабочина : 5 cm Дното должина : околу 28 cm Не пропадна, анти-фрли, лесен за чистење. За мало куче, мачка употреба. Answer : ___________________________ Note : Сите големина се рака мерење, мала грешка, тоа е нормално. 1 x Вода диспензерот храната сад

Клучни карактеристики

Големина:
FREE SIZE
Тип:
Кучиња
Мин Излез:
50g
LCD дисплеј:
No
Бренд Име:
Hiatema
јачина:
200g
Материјал:
Пластични
Напон:
/
Макс Излез:
/
Извор На Енергија:
/

Слични производи во категоријата