• Неодамнешно
  • -5 %
Beaut Чуден Нов Анти-Гушење Куче Сад Џунглата Чинијата За Здрава Храна, Сад Милениче Сад За Да Се Спречи Прекумерна Телесна Тежина Три Боја Пластични

Beaut Чуден Нов Анти-Гушење Куче Сад Џунглата Чинијата За Здрава Храна, Сад Милениче Сад За Да Се Спречи Прекумерна Телесна Тежина

DEN 501.00
DEN 527.04

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификации :
1.Материјал : пластика
2.Боја : Сина, розова, Жолта
3.Вкупната големина : 20x18.5x4.5cm
4. Миленичиња Куче Спречување на Гушење Куче Фидер Бавно јадење
Пакет се вклучени :
1 x Милениче хранење јадење

Клучни карактеристики

Големина:
200x185x45mm
Тип:
Кучиња
Материјал:
Пластични
јачина:
1000g,1500g
Тип На Објект:
Чинии
Применливи Раса Куче:
Универзална
пет чаши:
куче чинии
мачка чинии:
Наводнување Материјали

Слични производи во категоријата