• Неодамнешно
  • -10 %
E21 Нови пристигнување Sweety Миленичиња Куче Мрежа Облечи Цвет Облека Кученце Куче, Мачка Pricess фустан, кошула Три Боја фустан за Yorkie

E21 Нови пристигнување Sweety Миленичиња Куче Мрежа Облечи Цвет Облека Кученце Куче, Мачка Pricess фустан, кошула Три Боја фустан

DEN 332.00
DEN 368.64

Количината на стоката
Това е достапна


·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.54 см Слика покажуваат : За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. 4,Назад должина не вклучува опашката.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2. 1,Две нозе облека ќе биде предмет на континуирана должина. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате. Големина Листата : Големина Назад должина Биста Вратот XS 19 CM 30 CM 20 CM S 20 CM 32 CM 23 CM М 25 CM 37 CM 26 CM L 30 CM 42 CM 29 CM XL 35 CM 47 CM 32 CM Конверзија : 1 инч = 2. 3,Мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
Се обрне внимание на :
Payment T
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.Ве молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред. 2,Четири нозе облека ќе биде предмет на грбот должина.

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Шема:
Plaid
Бренд Име:
Dogbaby
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Пролет/Лето
боја:
Сина, црна, розова
Големина:
XS, S, M, L, XL
Функција:
Симпатична, Sweety, Удобно, Еко-пријателски
Шема:
туту фустан
погоден:
Мал/ Среден куче
Пакет:
opp
Носат време:
Пролет, Лето

Слични производи во категоријата