• Неодамнешно
  • -10 %
50pc/многу Нови рачно изработени Прилагодливи Миленичиња Куче Лак Врски Миленичиња Куче Neckties за Куче Миленичиња Додатоци Партија Куче Bowties 30 Шема

50pc/многу Нови рачно изработени Прилагодливи Миленичиња Куче Лак Врски Миленичиња Куче Neckties за Куче Миленичиња Додатоци

DEN 1209.00
DEN 1343.52

Количината на стоката
Това е достапна


Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена.
Добредојдовте на xinxin милениче обезбедува Уникатна продавница
Предмет : 50pc/многу Нови рачно изработени Прилагодливи Миленичиња Куче Лак Врски Миленичиња Куче Neckties за Куче Миленичиња Додатоци Партија Куче, Мачка Врски 30 Шема
Материјал : Полиестер & Памук
Големина : Одговара на вратот големина од 11" - 18" (28-45 CM)
Боја : Различни бои на располагање.
Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме! П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.
Гаранција и Гаранција :
12 месеци Гаранција.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука . ние ќе просек бои за вашата нарачка.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена. П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Клучни карактеристики

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Masue Домашни Миленици
Тип На Објект:
Вратоврска & Лак Вратоврска
Материјал:
Полиестер
Употреба:
Јаки & Води
Должина:
45
Ширина:
45 cm
Висина:
10 cm
Дијаметар:
45 cm
Тежина:
20 g
јачина:
30
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата