• Неодамнешно
  • -5 %
Симпатична Мода Милениче Чевли Куче, Мачка Кутре Прекрасна Мрежа Чизми 4pcs Дише Куче Чевли Обувки на Пет Производи За Пролет Лето XS-XL

Симпатична Мода Милениче Чевли Куче, Мачка Кутре Прекрасна Мрежа Чизми 4pcs Дише Куче Чевли Обувки на Пет Производи За Пролет

DEN 286.00
DEN 300.48

Количината на стоката
Това е достапна


4 Бои Симпатична Тетива дно + Мрежа Милениче Чевли
Боја : Црвена / Сино / Розова / Жолта
Големина : XS : Length4.5 Width3.5 cm S : Length5.0 Width4.0 cm M : Length5.5 Width4.5 cm L : Length6.0 Width5.0 cm XL : Length6.5 Width5.5 cm

Клучни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Jiguanqiang
Материјал:
100% Памук
Материјал:
Тетива дно + Мрежа
Големина:
XS,S,M,L,XL
боја:
црвено/сино/розова/жолта
домашно милениче чевли:
куче чевли
Модел:
Pd287

Слични производи во категоријата