• Неодамнешно
  • -35 %
Роуз Златна Боја Месинг Ѕид Монтирани Бања Двојно Крпа Железнички Бар Wba382

Роуз Златна Боја Месинг Ѕид Монтирани Бања Двојно Крпа Железнички Бар Wba382

DEN 2184.00
DEN 3359.52

Количината на стоката
Това е достапна


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние не се
онлајн. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Ве молиме погледнете фотографијата. Додатоци :
На сите приклучоци се вклучени.
Превозот И Ракувањето Со :
Ве молиме да видите на превозот опција (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви нудиме 20% попуст на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Клучни карактеристики

боја:
бургундија
Големина:
60cm
Тип:
Крпа Барови
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Материјал:
Бакар
Должина:
>60cm
Број на Барови:
Двојно Крпа Барови
Број На Модел На:
Wba382
Функција:
Крпа Железнички Бар
is_customized:
NO

Слични производи во категоријата