• Неодамнешно
  • -15 %
Нови Пристигнување Жените Секси Долна Облека Гаќи Големи Димензии Чипка Гаќи Леопард Intimates Дише Удобно Кратко Девет Боја

Нови Пристигнување Жените Секси Долна Облека Гаќи Големи Димензии Чипка Гаќи Леопард Intimates Дише Удобно Кратко Девет Боја

DEN 285.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина XL за половината 27.55"~35.43'
Големина XXL за половината 36.74"~47.24"
Ве молиме имајте на ум тоа е Азија големина. Значи, ако не сте Азија Пријатели,ве молиме изберете 1-2 големина поголема од нормалната големина како Азиските големина е помала од твое.Ви благодариме за вашето внимание и соработка.
Пакет : 1pcs/многу

Клучни карактеристики

Големина:
XL, XXL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Број На Модел На:
CD013
Материјал Состав:
Памук,Spandex
Декорација:
Чипка
Шаблон Тип:
Леопард
Материјал:
Spandex,Памук
Бренд Име:
CeeDeek
Сексуално Сугестивна:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Непристојни Слика:
No
боја:
Виолетова,Сива,Црна,Длабоко Сина,Светло Розева Боја,Вино Црвено,Длабоко Розова
Боја 1:
Кајсија,Fleshcolor
Големина:
XL,XXL

Слични производи во категоријата