• Неодамнешно
  • -39 %
LOBBPAJA Бренд Pack 2 КОМПЈУТЕРИ Жена долен Веш Гаќи Жените Памук Секси Симпатична Чипка Кратко Дами Девојки Intimates долна Облека за Жени

LOBBPAJA Бренд Pack 2 КОМПЈУТЕРИ Жена долен Веш Гаќи Жените Памук Секси Симпатична Чипка Кратко Дами Девојки Intimates долна

DEN 146.00
DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

100% Сосема Нов/Супер Високо Квалитетен Материјал : Удобно Материјал (95% Памук + 5% Spandex)
Азија големина се помали од НАС/Европски големина.
(постојат неколку грешки во мерењето)
Големина M L XL Половината 56 см / 22" 60 cm / 23.6" 64 cm / 25" се Водат 110 см 114 см 120 cm Одговара За Половината
58-68 см
22.8" -26.7"
66-76 cm
26" - 30"
74-84 cm
29" - 33" Фит За Колковите
85-93 cm
33" - 36"
90-98 cm
35" - 38"
95-105 cm
37" - 41" Центар Должина 21 см 22 см 23 см НАС Големина 4-6 6-8 8-10 руската Големина 42-44 44-46 46-48 Европската Големина 36-38 38-40 40-42 Купувачот Забелешка : Рака мерење ќе има разлики од околу 1-2cm. 1 cm = 0.39 во
Големина M L XL Половината 56 см / 22" 60 cm / 23.6" 64 cm / 25" се Водат 110 см 114 см 120 cm Одговара За Половината 58-68 см 22.8" -26.7" 66-76 cm 26" - 30" 74-84 cm 29" - 33" Фит За Колковите 85-93 cm 33" - 36" 90-98 см 35" - 38" 95-105 cm 37" - 41" Центар Должина 21 см 22 см 23 см НАС Големина 4-6 6-8 8-10 руската Големина 42-44 44-46 46-48 Европската Големина 36-38 38-40 40-42 Купувачот Забелешка : Рака мерење ќе има разлики од околу 1-2cm. 1 cm = 0.39 во

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
95% Памук + 5% Spandex
Декорација:
Чипка
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
89048_2
Бренд Име:
LOBBPAJA
Гаќи Тип:
Кратко
Пораст Тип:
низок Пораст
Непристојни Слика:
No
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Стил:
Секојдневниот

Слични производи во категоријата