• Неодамнешно
  • -48 %
LOBBPAJA Многу 6 компјутери Жена долна облека Памук Висока Половината Плус Големина Секси Бикини Гаќи Кратко Дами, Мајки Intimates за Жени

LOBBPAJA Многу 6 компјутери Жена долна облека Памук Висока Половината Плус Големина Секси Бикини Гаќи Кратко Дами, Мајки Intimates

DEN 474.00
DEN 911.52

Количината на стоката
Това е достапна


Пакетот вклучува : 6 компјутери
Вие ќе примите некоја случајна комбинација на бои.
Сепак, ако би сакал одредени бои, ве молиме, контактирајте не и во зависност од нашата берза за достапноста
ние ќе направиме се што можеме. 100% Сосема Нов/Супер Високо Квалитетен Материјал : Удобно Материјал (95% Памук + 5% Spandex)
Производ големина (Азија Големина се помали од НАС/ЕВРОПСКИ ГОЛЕМИНА)
(постојат неколку грешки во мерењето) ГОЛЕМИНА XXL 3 XL 4 XL Половината 64 см 68 см до 72 см Водат 118 см 124 cm 132 cm Одговара За Половината 86-94 cm 94-102 cm 102-110 cm Одговара За Колковите 112-120 cm 120-127 cm 127-135 cm Центар Должина 27 см, 28 см 29 см НАС Големина 10-12 12-14 14-16 велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА 12-14 14-16 16-18 руската Големина 50-52 52-54 54-56 Европската Големина 38-40 40-42 42-44 Купувачот Забелешка : 1. Рака мерење ќе има разлики од околу 1-2cm. 1 cm = 0.39 во
#LP9222
#LP9165
#9162
#LP9219
Материјал : 95% Памук, 5% Spandex
Добро Шиење
Soft & Дише

Клучни карактеристики

Големина:
XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Пораст Тип:
Висок Пораст
Материјал Состав:
95% Памук + 5% Spandex
Материјал:
Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Декорација:
Лак
Број На Модел На:
LP89222_6
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
LOBBPAJA
Гаќи Тип:
Кратко
Непристојни Слика:
No

Слични производи во категоријата