• Неодамнешно
  • -20 %
FORUDESIGNS молив случај жените козметички торба симпатична животно мачка патување шминка торба училиште пенкало торбичка деца студент канцелариски деца

FORUDESIGNS молив случај жените козметички торба симпатична животно мачка патување шминка торба училиште пенкало торбичка деца

DEN 384.00
DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна

можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
.)
Се врати и Гаранција :
1.
Превозот :
1.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.
Бренд молив случај жените козметички торба симпатична животно мачка печати патување шминка торба училиште пенкало торбичка деца студент канцелариски деца
Плаќање :
1.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.
Повратни информации.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Објектот Тежина:
50g
Стил:
Моден
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
600D полиестер
Обликот:
Кутија
Објектот Ширина:
5inch
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Број На Модел На:
D
Објектот Должина:
19
Стил:
канцелариски пенкало торба
боја:
Жолта
Употреба:
девојки училиште пенкало торба,пенкало торбичка,пен носителот
Точка име :
деца деца патент молив торба
Тип На Објект:
децата студент училиште материјали

Слични производи во категоријата