• Неодамнешно
  • -40 %
COPODENIEVE Лето Вистинска Кожа Деца Сандали за Девојки Шупливи Надвор Bowtie Деца Сандали Срце Облик на Девојки Принцеза Чевли

COPODENIEVE Лето Вистинска Кожа Деца Сандали за Девојки Шупливи Надвор Bowtie Деца Сандали Срце Облик на Девојки Принцеза Чевли

DEN 576.00
DEN 960.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Пета Тип:
Станот со
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Outsole Материјал:
TPR
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
COPODENIEVE

Слични производи во категоријата