• Неодамнешно
  • -28 %
Девојчето лак еден чевли 2018 нов оглас за Деца кожени чевли корејски Бебе Мода Принцеза Усна печати чевли деца патики

Девојчето лак еден чевли 2018 нов оглас за Деца кожени чевли корејски Бебе Мода Принцеза Усна печати чевли деца патики

DEN 270.00
DEN 374.40

Количината на стоката
Това е достапна


Answer : ___________________________ Note : НИ големина не чевлите на стандардна големина. НИ големината само за купувачите да купуваат употреба. Купувачите според ЕУР/cm купи право чевли. Insole должина =деца нога должина +1cm ,можете +1.5 cm ако вашите деца нога е масти Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.5-2cm грешка 1 Инч = 2.54 см

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
QGXSSHI
Возраст Опсег:
9T,14T,3T,4T,13T,12T,10T,24M,8T,11T,7T,5T
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Девојки
Outsole Материјал:
Гума
деца чевли девојки:
девојка патики чевли
спајдермен-патики:
деца мартин чизми
чевли деца KIDDIE:
Секојдневен Чевли На Децата
девојки чевли:
деца чизми патики

Слични производи во категоријата