• Неодамнешно
  • -29 %
Fitaylor Жените Faux Кожени Јакни Дама СТП Самоубиец Мотоцикл Outerwear Тенок Краток Панк Грб со Појас

Fitaylor Жените Faux Кожени Јакни Дама СТП Самоубиец Мотоцикл Outerwear Тенок Краток Панк Грб со Појас

DEN 1216.00
DEN 1712.64

Количината на стоката
Това е достапна


[xlmodel]-[size]-[9999] Мерење Во CM Големина на Градите Должина Рамо Ракав S 86 47 37 57 М 90 48 38 58 L 94 49 39 59 XL 98 50 40 60 XXL 102 50 41 61
Мерење Во Инчи Големина на Градите Должина Рамо Ракав S 33.9 18.5 14.6 22.4 М 35.4 18.9 15.0 22.8 L 37.0 19.3 15.4 23.2 XL 38.6 19.7 15.7 23.6 XXL 40.2 19.7 16.1 24.0
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[45840]

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Бренд Име:
Fitaylor
Материјал:
СТП,Faux Кожа
Монтажни Дел:
Долниот Раб Кој Се Одвојува
Број На Модел На:
6118031103XPP
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Мото & Biker
Декорација:
Џебови,Патентите,Прилагодливи Половината
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Облека Должина:
Краток
Затворање Тип:
Патент
Sleeve:
Долги Ракави
Стил:
Тенок Faux Кожна Јакна
Материјал:
Мека СТП Biker Грб
боја:
Црна, Жолта Розова Сина Вино Црвено
Големина:
S M L XXL
Моден:
панк кожна јакна

Слични производи во категоријата