• Неодамнешно
  • -5 %
Европски стил на Жените 2018 Кожа Палто Стп Кожени Јакни Дама Мотоцикл Патент Црно Палто Streetwear;chaqueta cuero mujer

Европски стил на Жените 2018 Кожа Палто Стп Кожени Јакни Дама Мотоцикл Патент Црно Палто Streetwear;chaqueta cuero mujer

DEN 1896.00
DEN 1996.32

Количината на стоката
Това е достапна

54 см)
Плаќање 1. Appreciatively ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на нашата веб страница. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ.
2018 Нови Пристигнување Жените Есен Зима Мека Црна Faux Кожени Јакни Дама Мотоцикл СТП Biker Outerwear Палта;abrigos negros
Големина на Единица : cm
(Азија Големина/Tag Големина)
Биста
Рамо Ширина
Должина На Ракав
Вкупна Должина
S
87
37
58
48
М
91
38
59
49
L
95
39
60
50
XL
99
40
61
51
Потсетување : Големина може да се 3cm/1. Било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации. Но, некои обичаи може да биде стриктна понекогаш; купувачи се одговорни за царинските давачки откако се причинети. Обичај такса ќе се прогласи како примерок и ниска вредност за да се избегне данок.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по aliexpress потврди приемот на вашата исплата. Ви благодариме! Враќање & Exchange 1. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 10-30 дена. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.By Воздухопловната вклучувајќи ги и хонг конг пост и Кина Пост. Сепак, купувачи се одговорни за враќање превозот цена и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. Сите производи се под строга проверка за да бидете сигурни дека сите се во добар квалитет пред превозот да се избегне било кој квалитет на проблемот. Љубезно ве молиме да се разбере. Пратката 1.5 инчен неточноста поради рака мерка. Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреси се точни, пред да плаќаат. Ние зависи од вашето задоволство да успех затоа позитивни повратни информации е многу значење за нас. Да Бразил, 25-60days е многу честа појава, ако сте од бразил, и имаат многу силен подготвени да се има стока побрзо, ве молиме изберете друга превозот метод како EMS, UPS-от, DHL. Ако не сте задоволни објектот кога ќе примите, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се врати. Од нашето искуство, за повеќето земји, може да се очекува 10-25days.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Стил:
Мото & Biker
Декорација:
Џебови
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Материјал:
PU
Број На Модел На:
кожна јакна жена
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Г-ѓа победи
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
женска јакна пролет:
Повик Тенок кожна јакна
едноставна јакни:
chaqueta мото
chaqueta cuero mujer:
јакни за жени

Слични производи во категоријата