• Неодамнешно
2 парчиња Модни Мотоцикл СТП Кожа Лево Десната страна Дисага Алатка Багаж Торба Одговара За Харли

2 парчиња Модни Мотоцикл СТП Кожа Лево Десната страна Дисага Алатка Багаж Торба Одговара За Харли

DEN 2184.00

Количината на стоката
Това е достапна


2x Универзален Мотор СТП Кожа Седло кеси Cruiser Страна Складирање Алатка Пошта За Харли Спортските XL883 XL1200 Поставеност на Возило : Лево, Десно
Материјал : Кожа СТП
Боја : Црна, Кафеава
Количина : Лево и десно (2 парчиња)

Клучни карактеристики

Материјал Тип:
СТП Кожа
Објектот Должина:
27.5cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
26.5cm
Објектот Дијаметар:
17cm
Бренд Име:
HONNOH
Тип На Објект:
Кожа & Седло Кеси
Објектот Тежина:
0.75kg
Име На Модел:
кожна торба

Слични производи во категоријата