• Неодамнешно
7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за SUZUKI 2006-2010 Suzuki GSXR GSX-R 600 750 K6 K7 K8 K9 на целата година

7/8 22 mm CNC мотоцикл handlebar се справи со бар костец завршува за SUZUKI 2006-2010 Suzuki GSXR GSX-R 600 750 K6 K7 K8 K9 на

DEN 383.52

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот
Мото додатоци 22 MM Handlebar Костец се Справи со Бар Капа Крајот Приклучоци За Kawasaki Хонда, Јамаха Suzuki Триумф Ktm Aprilia Ducati Benelli
Состојба : 100% Сосема нов.
Количина : 1 Пар.
Материјал : Алуминиум CNC
Бои : Црна/Црвена/Сино/Gold/Siliver/Зелена/Титаниум/Портокал.
Одговара : Сите 22mm Handlebar Мотоцикл. answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме да се осигурате овој производ се вклопи во вашиот мотоцикл пред да се направи нарачка. 2. Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо ве молиме контактирајте со нас за да добиете најновите цена. производи покаже :

Клучни карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
Handlebar Костец Капа
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.25kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Тип На Објект:
Костец
Состојба:
100%Сосема Нов
Количина:
1 пар
Бои:
Црна/Црвена/Сино/Gold/Siliver/Зелена/Титаниум/Портокал
Се вклопува:
Сите 22mm Handlebar Мотоцикл
is_customized:
YES
Тип На Објект:
Костец
Функција:
Мотоцикл CNC 7/8 се Справи со Бар Крајот Handlebar Костец
Имаат:
Со логото оригиналниот
Fitment:
За Хонда, Јамаха Suzuki Триумф Ktm Aprilia Ducati Benelli 22mm
Име На Модел:
Мотоцикл Бар Крај (лево и право)

Слични производи во категоријата