• Неодамнешно
KEMEI Коса Тример Електрични Коса Clipper Батерии или Батерија Коса Тример Професионални Губење на Машина за Сечење BT-126

KEMEI Коса Тример Електрични Коса Clipper Батерии или Батерија Коса Тример Професионални Губење на Машина за Сечење BT-126

DEN 1007.04

Количината на стоката
Това е достапна

Нарачки обработени навремено по плаќањето е потврдена . Ние се грижиме за нашите ценети клиенти,и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
KEMEI е добро знаат бренд во Кина, и сите kemei производи во нашата продавница се 100% автентично, и ние веќе доби овластување писмо од KEMEI ЕЛЕКТРИЧЕН АПАРАТ CO. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот . Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Нема исклучоци!
2.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора,и ќе се обиде твоите најдобри за решавање на проблемите.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само . Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот. Сериозни купувачот само!Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена . Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.
KEMEI Коса Тример Електрични Коса Clipper Батерии или Батерија Коса Тример Професионална Машина за Сечење на Косата
Инструкции ви Благодариме за купување на нашите производи ! 2016 година KEMEI Нова Електрична Коса Clipper Батерии или Батерија Коса Тример Бесплатен Превозот Професионални Губење на Машина за Сечење . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена.

Клучни карактеристики

боја:
Црвена
Тип На Објект:
Косата Тример
Големина:
16*4CM
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
BT-126
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Бренд Име:
Kemei
боја:
Red Hot Продаваат Електрична Коса Clipper
Пакување:
боја кутија
Voletage :
110-240V
моќност:
3W
Големина на(Plug стандард ):
евра приклучок
Моќност Тип:
Батерии или Батерија Коса Тример
Карактеристики:
професионална машина за сечење на косата
Специфични:
електрични коса clipper
Фреквенција:
50-60 Hz
Употреба:
косата clipper

Слични производи во категоријата