• Неодамнешно
  • -20 %
Моден Убава Свадба Булчински Цвет Тиара Венец Coroa Headbands Флорални Невестата Гарланд Круни Плажа венец Матурска Headdress

Моден Убава Свадба Булчински Цвет Тиара Венец Coroa Headbands Флорални Невестата Гарланд Круни Плажа венец Матурска Headdress

DEN 372.00
DEN 465.12

Количината на стоката
Това е достапна


Венец Девојка Главата Цвет Круна Свадба Коса Додатоци Вештачко Цвеќе На Главата Венец За Коса Свадба Гарланд Headpiece 2016 Година
Дијаметар на ЈП цвет 3cm, ткаенина цвет 6cm
Тежина : 70g
Бои : погледнете на фотографиите подолу

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
Cenmon
Материјал:
Предиво
Број На Модел На:
Свадба коса Венци
Стил:
Чешка
Тип:
Tiaras
Метали Тип:
Не метал

Слични производи во категоријата