• Неодамнешно
  • -10 %
Висок Квалитет на рачно изработени Ткаенина Флорални Копчето Patchs 10pcs 30PCS Девојки Коса, Накит DIY Украси рачно изработени Цветови Налепница Занает

Висок Квалитет на рачно изработени Ткаенина Флорални Копчето Patchs 10pcs 30PCS Девојки Коса, Накит DIY Украси рачно изработени

DEN 404.00
DEN 449.28

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, .
Производи детали
Големина : за 35mm
форма : како на сликата
количина : 30pcs,10pcs,како ваш избор
ако ви требаат посебни количина за некои бои,pls само ни остави порака пред да нарачате,ќе го видиме дали можеме да посебни подготви за вас
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Ако сте задоволни нашите производи и услуги,ве молиме љубезно не ни корист ни остави
некои зборови со 5 ѕвезди резултат,споделување вашите убаво шопинг искуство со другите
клиенти тука.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, ве молиме контактирајте со нас слободно.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме исто така, направи ни услуга,контактирајте со нас
пред да ја напушти лошо мислење,сметам дека можеме да ги реши овие проблеми заедно.com
EMS
За 5-8 дена
www.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.
1 : Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен
САД(преку E-пакет). Тоа ќе ни помогне многу.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Памук
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
цртан филм hairband декорација
Обликотшема:
Растенијата
Тип:
Tiaras
Метали Тип:
цртан филм hairband декорација
Големина:
за 35mm
Материјал:
фабричка лента памук кристално стакло и така натаму
Пакување:
10pcs,30pcs,по торба,како ваш избор
Користење на:
diy коса, накит декорација
Обликот:
како слика
превозот:
Бесплатен превозот
Попуст:
количина попуст на располагање
is_customized:
Yes
боја:
како ваш избор
Стил:
Романтични(половина акрилик цвет половина chiffon топка)

Слични производи во категоријата