• Неодамнешно
  • -19 %
2017 Топла Продажба Жолта Turban Водат Bowknot Голем Лак Деца Headwears Hairband Bandana Headband За Девојка Врвот Јазол Hairband 1pcs

2017 Топла Продажба Жолта Turban Водат Bowknot Голем Лак Деца Headwears Hairband Bandana Headband За Девојка Врвот Јазол Hairband

DEN 88.00
DEN 108.48

Количината на стоката
Това е достапна

За Големина на : Може да биде некои алишта имаат малку мали,ве молиме имајте во предвид кога ќе закажете врз основа на вашето тело. Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Бидејќи aliexpress смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата.
********************************************** *****************************
2017 Топла Продажба Жолта Turban Водат Bowknot Голем Лак Деца Headwears Hairband Bandana Headband За Девојки Врвот Јазол Hairband 1pcs
****************************************************************************
Answer : ___________________________ Note : ние сме пакување во пластична кутија.Ви благодариме.
За боја разлика : Совети Нашата веб страница претставува производ на објектите како блиску до реалниот боја, но се земе еден поинаков вид на светлина и екранот фактори, постои одредена боја, ве молам прости ми. За Експрес : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз даночни !! Сите стоки што ќе изјават Облека или Модни Додатоци ,Нема секс збор за пакет. За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена ,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.5*11
Боја : жолта
Пакет се Вклучени : 1 * на Косата бенд
Answer : ___________________________ Note :
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Контакт со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Контакт Со Нас На :
Ако има било какви прашања во врска големи купување или сакате да дознаете повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние сме среќни да одговориме на вашите прашања може да имате.
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок квалитет
Големина : Една големина(Еластични)Околу 40*7cm
Лак Големина : 12. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација).

Клучни карактеристики

Големина:
one size
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BD01700040
Материјал:
Најлон,Памук
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Candiway
Пол:
Девојки
Bowknot Голем Лак Деца:
Headwears Hairband Headband За Девојка Врвот Јазол Hairband

Слични производи во категоријата