• Неодамнешно
  • -8 %
ePacket 120 компјутери/ многу , 4 cm рачно изработени цветни , филц ткаенина се зголеми со лист цвеќиња за облека коса додатоци

ePacket 120 компјутери/ многу , 4 cm рачно изработени цветни , филц ткаенина се зголеми со лист цвеќиња за облека коса додатоци

DEN 1524.00
DEN 1656.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Превозот
1.Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина .ние обично accpet плаќање преку
2.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот начин Delivey Пати Хонгконг пост/кина пост 15-25 работни дена ЕМС 5-9 работни дена DHL 3-4 работни дена 2. На e Packet пост се откажете зелен канал ,и на патеката информациите кои ќе ги ажурира, полека, околу 10 48 дена да стигнат до САД .Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност.Материјал : се чувствува круг 2>.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа. moq е 120 компјутери / многу , да може да се меша бојата и количина се постигне да се , ви благодариме
Ние ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!
Пл забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 10pcs или повеќе од 10pcs по боја за да стигнат до 120 компјутери?
Да , тоа е на располагање , ви благодариме.
Повратни информации 1.Парите е сигурен во Aliexpress сметка,ве молиме бидете потврда на aliexpress и ослободување на пари по стоки се добиени.Бои : како слика 4>.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
Контактирајте со нас
1.
ДРУГИ ОБЈЕКТИ :
. Други , цел вкупен износ од околу $120. Или , можете да изберете локација за подигнување на превозот .
Врати 1.Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive.Димензии : 4cm 3>.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
боја:
како Слика
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
4cm
MOQ:
120 КОМПЈУТЕРИ/ МНОГУ
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
10--45 дена од ePacket
Стил:
headwear headband

Слични производи во категоријата