• Неодамнешно
  • -21 %
60 компјутери/многу , Принцезата круна , Партија Роденден Круна , круна на Вљубените

60 компјутери/многу , Принцезата круна , Партија Роденден Круна , круна на Вљубените

DEN 778.00
DEN 984.00

Количината на стоката
Това е достапна


100% Нови
Материјал : Чувствував
Бои : 10 различни бои како сликата .
Круна големина : 3.5 * 4.3 cm .
Пакетот вклучува : 60 компјутери . ( може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
За нарачка над 120 ДОЛАРИ , ние ќе брод преку DHL, или ЕМС бесплатен превозот .
Варијации на бои :
ние се обидуваме се потрудиме да се покаже материјал во боја која е што е можно поблиску до оригиналната.
Иако ние се големо внимание за да се избегне нив,варијации на бои може да се случи некои пати.
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата.
Ние ги користиме Aliexpress стојат превозот,e-Пакет испорака или Кина Пост воздух mail.
Најмногу време 15-45 дена за да стигнат до вашата адреса,можеби некои дена, доколку доцнењето на Царинските или пост систем.
120 ДОЛАРИ или повеќе,ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL ,Fedex или ЕМС.
EMS : 6-12 дена за да стигнат до вашата адреса . DHL, FEDEX : 3-7 дена .
Ве молиме љубезно забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Враќање земјите и повратните информации :
Нешто не е во ред со објектот што сте го добиле, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации директно. Ве молиме да ни даде шанса да го поправат проблемот.
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
Врати се прифатени,но купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот.
Оставајќи вашата 5-ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.
Многу ви благодариме за вашето купување!

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
H0263
Тип На Објект:
Headwear
боја:
10 бои
is_customized:
Yes
Посебни услуги :
Цел на повеќе од $120,бесплатен превозот преку EMS

Слични производи во категоријата