• Неодамнешно
Злато Hairbands Свадба Тиара Бисер Свадба Круна Headbands Свадба Коса Додатоци Главата Накит свадба коса додатоци O935

Злато Hairbands Свадба Тиара Бисер Свадба Круна Headbands Свадба Коса Додатоци Главата Накит свадба коса додатоци O935

DEN 1267.20

Количината на стоката
Това е достапна


Рачно изработени, rhinestones и бисери локација не е иста, ве молиме да се информираат . Серијата користи многу на Одделение А кристал тиара, рака-полиран кристал, увезени чипка комбинации. Многу парична казна изработка. Вреди да го имате !

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
XM GeeKi
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
O935
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Hairbands
Материјал:
легури на метал и кристал
квалитет:
100% Сосема Нов
Пол:
Девојка/Жена/Women
боја:
Злато

Слични производи во категоријата