• Неодамнешно
  • -8 %
75 метри/ многу , 2.5 стара зголеми chiffon цвет за коса додатоци headband headwear 108 се избере бои

75 метри/ многу , 2.5 стара зголеми chiffon цвет за коса додатоци headband headwear 108 се избере бои

DEN 3908.00
DEN 4248.00

Количината на стоката
Това е достапна

5 метри во една боја , ви благодариме.Бои : 108 бои 4>.Материјал : chiffon 2>.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот. Така pls имајте на ум пред да го стави на ред .5 метри или повеќе од 7.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.
Ние ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!
Пл забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 7.
Повратни информации . На e Packet пост се откажете зелен канал ,и на патеката информациите кои ќе ги ажурира, полека, околу 10 45 дена да стигнат до САД .Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?
Да,тоа е бесплатен превозот
Pls имајте на ум дека како што е подолу :
1.5 метри за да стигнат до 75 метри?
7.
ДРУГИ ОБЈЕКТИ :
Превозот
а.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција.5 метри = една боја , 14 компјутери со еден двор . Други , цел вкупен износ од околу $120.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive.5 метри во една боја , 7.Големина : 2.
Контактирајте со нас
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл. Или , можете да изберете локација за подигнување на превозот .Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот начин Delivey Пати e Packet 10-48 работни дена ЕМС 5-9 работни дена DHL 3-4 работни дена б.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
боја:
108 бои
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
2.5'' inch
MOQ:
75 двор / многу
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
10--45 дена од ePacket
Стил:
Headwear

Слични производи во категоријата