• Неодамнешно
  • -8 %
90 метри/ многу , 2.5 тексас се зголеми chiffon цвет за облека коса додатоци headband

90 метри/ многу , 2.5 тексас се зголеми chiffon цвет за облека коса додатоци headband

DEN 7432.00
DEN 8078.40

Количината на стоката
Това е достапна


2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?
Да,тоа е бесплатен превозот
Pls имајте на ум дека како што е подолу :
1.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци.Материјал : тексас 2>.
Контактирајте со нас
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Повратни информации .00 може да бесплатен превозот во САД , ви БЛАГОДАРИМЕ .
Ние ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!
Пл забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 7.Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе им обезбеди најдобри serive.5 метри , ви благодариме.Бои : тексас 4>.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност.5 метри во една боја , 7.5 метри или повеќе од 7. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Големина : 2. Ако сте примиле пакетот , се имате било какви проблеми, pls контакт со мене, прво , воопшто не се отвори спорот , кои ќе имаат лош ефект на продавачот продавница , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа , ви благодариме .Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа. Така pls имајте на ум пред да го стави на ред .5 метри за да стигнат до 90 метри?
7.За било која причина не сте задоволни со предмети,ние accpet се враќа и размена во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот објект и ќе се преземат за враќање превозот цена,ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.5 метри во една боја ,moq е 90 метри = 12 снопови * 7.Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
Материјал:
Полиестер
боја:
како Слика
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
2.5'' inch
MOQ:
90 двор / многу
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
3--7 дена DHL се постигне да

Слични производи во категоријата