• Неодамнешно
  • -19 %
2017 Морнарица Бебе Коса Додатоци за Коса Бенд Девојки Пеперутка Лак Headwrap Мода Bowknot Деца Headband Памук Headbands 1pcs

2017 Морнарица Бебе Коса Додатоци за Коса Бенд Девојки Пеперутка Лак Headwrap Мода Bowknot Деца Headband Памук Headbands 1pcs

DEN 83.00
DEN 102.72

Количината на стоката
Това е достапна

Контакт со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење.
Состојба : Нова
Материјал : Памук. некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види јасна слика ,ве молиме контактирајте со нас.Ви благодариме. За Експрес : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз даночни !! Сите стоки што ќе изјават Облека или Модни Додатоци ,Нема секс збор за пакет.поради меѓународниот превозот е долго време на патување. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Ве молиме да се разбере. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација).ние ќе го испратам до тебе,ви благодариме! производот е бесплатен превозот од " продавачот за Испорака Метод "," Yanwen Економски Воздух Mail " и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина( само може да пратите кога тие во Кина ).Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање.

Клучни карактеристики

Големина:
one size
Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Памук
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
Candiway
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
BD01600220
Деца Headband Деца Chiffon Bowknot:
Косата Лакови За Коса Бенд Додатоци

Слични производи во категоријата