• Неодамнешно
  • -8 %
30 метри/ многу , 2.5 излитен стара chiffon цвет , стара цвет роза за headwear облека коса додатоци

30 метри/ многу , 2.5 излитен стара chiffon цвет , стара цвет роза за headwear облека коса додатоци

DEN 1546.00
DEN 1680.48

Количината на стоката
Това е достапна

Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди за Објект како што е опишано и Комуникација и превозот брзина . Така pls имајте на ум пред да го стави на ред .5 метри за да стигнат до 30yards?
7.5 метри или повеќе од 7.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.5 метри во една боја , 7.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како"подарок", со ниска вредност.
2>јас Може да се наредат и други бои?
Yes,можете да одберете од нашата шема на топ листите,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
3>јас Може да се промени големината?
Да,ние може да се направи поголема или помала во зависност од вашите барања,пред да го поставите цел,ве молиме контактирајте со нас прв
4>Дали вашата понуда вклучува превозот цена?
Да,тоа е бесплатен превозот
Pls имајте на ум дека како што е подолу :
1.
Контактирајте со нас
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.5 метри во една боја , ви благодариме. moq е 30 метри/многу, 7. На e Packet пост се откажете зелен канал ,и на патеката информациите кои ќе ги ажурира, полека, околу 10 45 дена да стигнат до САД .Ние превозот сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ или Кина пост/Хонгконг Пост
Превозот начин Delivey Пати e Packet 10-48 работни дена ЕМС 5-9 работни дена DHL 3-4 работни дена б. Други , цел вкупен износ од околу $120.5 метри = една боја , 14 компјутери со еден двор .
Ние ќе го задржи додавање на НОВИ БОИ!!!
Пл забелешка :
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1>Можев цел помалку од 7.00 може да бесплатен превозот во САД , ви БЛАГОДАРИМЕ .Ако заменетата не е достапно,тогаш на враќање ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.Материјал : chiffon 2>. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.Нашата цена не вклучува даноци,ДДВ,или други скриени трошоци. Или , можете да изберете локација за подигнување на превозот .Понекогаш тоа може да потрае до 30 работни дена dute на строги обичај Инспекција. Ако сте примиле пакетот , се имате било какви проблеми, pls контакт со мене, прво , воопшто не се отвори спорот , кои ќе имаат лош ефект на продавачот продавница , се надевам дека ќе може љубезно ве молиме да се разбере тоа , ви благодариме .

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Chiffon,Полиестер
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
jt
боја:
108 бои
Употреба:
косата клип /за коса зафат /headband
Големина:
2.5'' inch
MOQ:
30 двор / многу
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пакување:
безбедно пакување
is_customized:
Yes
квалитет:
Висок
превозот:
10--45 дена од ePacket стигнат до САД
Стил:
Headwear

Слични производи во категоријата