• Неодамнешно
  • -21 %
200 компјутери/многу, Pinwheel Лак за Коса Клипови , Лента Лак Алигатор Коса Клипови Коса Clippies

200 компјутери/многу, Pinwheel Лак за Коса Клипови , Лента Лак Алигатор Коса Клипови Коса Clippies

DEN 2683.00
DEN 3396.00

Количината на стоката
Това е достапна

( може да се избере бои , ако не , ќе испрати микс )
За нарачка над 120 ДОЛАРИ , ние ќе брод преку DHL, или ЕМС бесплатен превозот . Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
НАПОМЕНА :
Некои објекти може да имаат мали несовршености во зависност од бои не може да биде 100% натпревар до тоа што го гледате тука, поради варијации како што се компјутерски екран.
Answer : ___________________________ Note : Бои се појавуваат на мониторот може да се разликува малку од вистинските бои поради различни прилагодувања на екранот . За било какви прашања обратете се!
Превозот и Ракувањето со
Превозот :
Сите предмети ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплата. Сите бои се предмет на реалните предмети . Ве молиме не остави никакви негативни повратните информации директно.
Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите.15" ( 8 cm )
Пакетот вклучува : 200 парчиња .
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
100% Нови
Материјал : лента + клип
Бои : 40 различни бои како сликата .
Бесплатен Превозот :
Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост , или ЕМС . Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или стандард Воздух-mail. Купувачи се одговорни за враќање трошоците за превозот. Ние го имаме најблиску можно натпревар во фотографии.
Тоа ќе потрае 7-20 дена. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги пакувам многу добро да се избегне оштетување .
Замена е прифатена ако објектот е неисправен или не е како descriped.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ве молиме контактирајте со нас ако има било какви испитувања. Предмети треба да се достават во оригинална амбалажа. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ви благодариме!
Враќање земјите :
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри услуги на клиентите.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ETALLEG
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Шноли
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
J08
Тип На Објект:
Headwear
боја:
40 бои
is_customized:
Yes
Шема:
лак декорација
Посебни услуги :
Цел на повеќе од $120,бесплатен превозот преку EMS

Слични производи во категоријата