• Неодамнешно
  • -6 %
Мама и Мене Појавување Венец Бебе Девојки Роденден Носат Цвет Круна Семејство Појавување на Свадба Hairbands Коса Додатоци HD23

Мама и Мене Појавување Венец Бебе Девојки Роденден Носат Цвет Круна Семејство Појавување на Свадба Hairbands Коса Додатоци HD23

DEN 180.00
DEN 191.04

Количината на стоката
Това е достапна


започнете
крајот Карактеристики на Производот :
1. 100% сосема нов и висок квалитет
2. прекрасна мама и мене стил
3. Погодна за секојдневно носење, birthday (роденден), фотографија и така натаму 4 : Одличен подарок за вашата сопруга & ќерка/Девојка/Пријател Спецификации : 1. Материјал : крпа + пластика
2. Боја : сина, црвена
3. Возрасни димензии : дијаметар од околу 19 CM/ 7.48 инчен Деца : дијаметар од околу 17 CM/ 6.69 инчен
Пакување листа :
1 или 2 x венец во една opp вреќа
Боја : прикажува како слики За нас : Ние сме фабрика за бебе девојки облека во Yiwu Град,го прават aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин. Добредојдовте веледрогерија,droping превозот продавачи (ве молиме имајте во предвид дека ние не сме resonsible за било обичај должност или увоз такса ако превозот од преку експрес) Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат! Победи заедно! Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!

Клучни карактеристики

Одделот За Името:
Бебето
Материјал Состав:
Крпа + Пластика
Бренд Име:
ДЕСЕТ МАЛИ ПРСТИ
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
Hairbands
Број На Модел На:
HD23
Материјал:
Полиестер
Име на производ:
Бебе Девојки Hairbands
испорака:
1-3 дена по исплата потврди
Трговија на големо и Прилагодување:
Контактирајте не за повеќе попуст

Слични производи во категоријата