• Неодамнешно
  • -50 %
Шноли Девојки Коса Додатоци Кристал Кристал Цвет Сјајна Коса Клип за Булчински Barrettes Жените Headdress 1 компјутер

Шноли Девојки Коса Додатоци Кристал Кристал Цвет Сјајна Коса Клип за Булчински Barrettes Жените Headdress 1 компјутер

DEN 120.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна

4 mm ATT : ве Молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
FHairpins Девојки Коса Додатоци Кристал Кристал Цвет Сјајна Коса Клип за Булчински Barrettes Жените Headdress 1 компјутер
Белешки : Оваа ставка е рачно изработени,па секој објект е уникатен и може да биде малку се разликуваат една од друга.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
AWAYTR
Материјал:
Силика Гел
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Шноли
Стил:
Моден
Тип:
Шноли
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Легура
боја:
Црвена/Црна/Сина/Кафе/Виолетова
Име На Модел:
TV6137
Слика:
косата клипови
Материјал:
Кристал/Легура
Шаблон Тип:
Флорални
Применливи повод:
Туризам /Сувенири
Пол:
Женски/Девојка/Жени
is_customized:
Yes
Потекло:
CN

Слични производи во категоријата