• Неодамнешно
  • -30 %
Бебе Голем Цвет Коса Девојки Флорални Headband Чипка Риболов нето Пердув Headbands Деца Photoprops Партија Headwear

Бебе Голем Цвет Коса Девојки Флорални Headband Чипка Риболов нето Пердув Headbands Деца Photoprops Партија Headwear

DEN 309.00
DEN 441.60

Количината на стоката
Това е достапна

Опис
100% Нов и Висок Квалитет. Многу Убаво, Високо се препорачува
Боја : 3 бои, ви благодариме за разбирањето за малку боја разлика.
Материјал : Цвет
Пакет : 1pc
Плаќање 1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на ставањето на вашите цел 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и должност обвинети од нивната земја на Превозот и да го предадете 1. Предмети нормално ќе се despatched во рок од 5 работни дена по исплата е расчисти 2. Ве молиме бидете сигурни дека Бродот-Да се обратам за внесување во текот на исходот е точно. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси Наплата Размена на Само 1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот 2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети Повратни информации 1. Ако се е во ред, ве молиме да дадете 4-5 ѕвезди повратни информации 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Seeyoo
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Памук,Најлон
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
69
Тип На Објект:
Headwear
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
headband големина:
Како што е прикажано
бебе поврзана headband:
headband за бебе
Шаблон Тип:
цвет headband
Пакет:
Opp Кеси
боја:
како на слика
Карактеристично:
KidsHeadwrap
Важат за:
бебе девојка headband
Тип:
Новороденче Девојка Headwrap
лак големина:
Како што е прикажано

Слични производи во категоријата