• Неодамнешно
  • -15 %
LOVDARLING Бутик 30pcs Мода Симпатична Морков Влакна се Врзуваат Солидна Kawaii Цртан филм Еластична венчиња Гумени Бендот Принцеза Headware

LOVDARLING Бутик 30pcs Мода Симпатична Морков Влакна се Врзуваат Солидна Kawaii Цртан филм Еластична венчиња Гумени Бендот Принцеза

DEN 1236.00
DEN 1453.44

Количината на стоката
Това е достапна

*
*Не може да биде благо боја разликата се должи на разликата на екранот верзија. Ви благодарам многу за вашиот љубезно разбирање ! Уживајте во вашата шопинг тука!. Во случај на било каков проблем, неочекувани, ние укажуваат на времето за испорака што е 10 дена на нашата веб страница. Ве молиме целосно да се разбере дека вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од фотографиите се прикажани на нашата веб страница,поради разни фактори, т.*
*Поради високата побарувачка на модели, понекогаш може да биде шанса за недостиг на некои одредени бои,Сепак,ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди на сите достапни бои за сигурни. Или ако сè уште не се чувствуваат сигурни за бои, ве молиме слободно контактирајте со нас или оставете порака кога ставање на наредби.Бои : со цел да се направи сте многу полесно да се земе боја сакате, ние одбележуваме со Бр. Ве молиме контактирајте ќе ги локалните обичаи да бидете сигурни дека ако постојат било какви дополнителни трошоци пред купување.*
Пакување : 30pcs/Многу,Opp Кеси
Бои : Assorted Colors
Употреба : за секоја декорација на косата.e Packet(5-15days).
Уживајте Во Вашата Шопинг Тука!
Совети : Кина пост воздух пошта е бавен превозот (18-60days),Брза испорака е EMS(5-10 дена), DHL,UPS-от(3-8 дена),Fedex(4-12 дена).Ви благодариме!
Дополнителни информации за Бои :
1. Ве молиме студија внимателно со нашите фотографии, како и детален опис на веб страницата, и контакт на интернет за конечна потврда на бои и стил ако имате било каков проблем пред ставање на налози.Стил : Цртан Филм Headware
3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во единечната цена или трошоците за превозот. 100% Сосема Нов и Модни Headware
2. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги најасните слики на стил и боите на секој производ проследено со опис во детали.Исто добрина за тебе од нас. осветлувањето на екранот на вашиот КОМПЈУТЕР, монитор,светлината разлика кога ние сме преземање на слики.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Полиестер
Тип:
еластична венчиња
Стил:
Моден
Бренд Име:
LOVDARLING
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Материјал:
Други

Слични производи во категоријата