• Неодамнешно
100PCS дебелина 2mm 10.0 см должина Црна Еластична конска опашка на Носителите на косата врски венчиња со правоаголник монистра конекција за DIY

100PCS дебелина 2mm 10.0 см должина Црна Еластична конска опашка на Носителите на косата врски венчиња со правоаголник монистра

DEN 504.00

Количината на стоката
Това е достапна

84 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус снежана пластични топката затки за конска опашка,пластични топката конектори US$ 8.
1)Материјал : еластичен
2) Thichness : за 2mm,должината на кругови околу 10.24 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус со висок квалитет сребро заврши 5mm метал snap копчиња за еластична конска опашка на олово слободни и nickle free US$ 12.08 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 4mm црна еластична пони опашка носители со златен метал копчето врска US$ 13.87 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 4mm црна еластична пони опашка носители со лепење конекција за DIY коса, накит US$ 12.46 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус 20mm круг мулти бои, сјај опфатени копчето со рамен грб како коса додатоци и накит додатоци US$ 10.86 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 4 парчиња 2mm еластична hairbands во комбинација конска опашка носители со златен лакови врска US$ 11. време на испорака
Ние брод на предмети да НИ Канада, Австралија, од страна на Epacket и друга област Од Aliexpress Стандард Превозот,кој повеќе побрзо од Кина Пост.96 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус уникатен сребрен финиш влече метал пролет коса клип за прикачување шарм,слатки деца " коса додатоци US$ 12.6" должина бела мини гума Hairband за Јаже конска опашка,бела Носителот на Еластични Влакна Бенд,Врски Плетенки Плетенки US$ 8.74 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус Stardand големина транспарентен бела пластика бел стопери за прикачување на додатоци за 2mm еластична бендови US$ 7.89 /многу
парчиња / многу
Мала Големина Избрани Бои транспарентен 4.50 /многу
парчиња / многу
Зделка за Рефус 7mm 19 цврсти бои мешана ткаенина завиткани обична пластична коса headbands на бесплатен превозот САД$ 45.35 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 16cm должина возрасни големина црна еластична плетени конска опашка носители со слатка неонски боја топката монистра US$ 12.86 /многу
парчиња / многу
Избрани Бои 4mm сјајот еластична пони опашка носители со лепење конекција,bling blingelastic коса врски US$ 21.27 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 6.60 /многу
парчиња / многу
Средни 6.40 /многу
парчиња / многу
ЗДЕЛКА за РЕФУС 2mm црна еластична венчиња, како connecter на headbands со сребро метал копчето US$ 12.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
еластична венчиња
Број На Модел На:
FS2701
Бренд Име:
MAUTSU
Материјал:
Spandex
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Унисекс
Стил:
Новина

Слични производи во категоријата