• Неодамнешно
  • -35 %
FORWELL 2018 Hairpin Возрасни Домот Дами Роденден Џокер Хуан Предиво Криви Целосна Лак Лак за Коса Клип Врвот Клип Headdress

FORWELL 2018 Hairpin Возрасни Домот Дами Роденден Џокер Хуан Предиво Криви Целосна Лак Лак за Коса Клип Врвот Клип Headdress

DEN 384.00
DEN 589.92

Количината на стоката
Това е достапна


Лак големина од околу 10.5 см

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Hairgrips
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
b349
Бренд Име:
FORWELL
Стил:
Новина
Материјал:
Палачинка

Слични производи во категоријата