• Неодамнешно
  • -47 %
Windbreaker Женски Долго Дел 2018Spring Есен Жените Грб Тенок темперамент Достоинствена Атмосфера повик за Грб Outerwear ODFVEBX

Windbreaker Женски Долго Дел 2018Spring Есен Жените Грб Тенок темперамент Достоинствена Атмосфера повик за Грб Outerwear ODFVEBX

DEN 3442.00
DEN 6493.44

Количината на стоката
Това е достапна


Големина на Табелата, Големина(см) Биста Ракав Рамо Должина Хип Половината тежина М 82 55 33 93 L 86 56 34 94 XL 90 57 35 95 2 XL 94 58 36 96 3 XL 98 59 37 97 4 XL 102 60 38 98 1 Lnch=2.54 см Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на pictu

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Џебови
Тип:
Тенок
Затворање Тип:
Еден Гради
Стил:
Канцеларијата Дама
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
ODFVEBX
Материјал:
Полиестер,Памук,Ацетат
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
Жените windbreaker грб
Облека Должина:
Долго

Слични производи во категоријата