• Неодамнешно
  • -0 %
100PC/Пакет Цртан филм Тројански Дрвени Копче 2 Дупки за Шиење Fastener Декоративни Деца Занаетчиски DIY Материјали Облека Додатоци

100PC/Пакет Цртан филм Тројански Дрвени Копче 2 Дупки за Шиење Fastener Декоративни Деца Занаетчиски DIY Материјали Облека Додатоци

DEN 158.00
DEN 158.40

Количината на стоката
Това е достапна


КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ 100% нов бренд и висок квалитет на Исклучителен дизајн, многу привлечни.
100 PC/Пакет Цртан филм Тројански Дрвени Копче 2 Дупки за Шиење Fastener Декоративни Деца Занаетчиски DIY Материјали Облека Додатоци
СПЕЦИФИКАЦИЈА за ПРОИЗВОД Материјал : Дрвени Пакет : OPP Големина : Боја 20*24 MM Природна боја 23*20 MM Пакет се Вклучени : 1 * 100 PC/Пакет Цвет Дрвени Копчето Забелешка 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. 2.Бојата може да бидат малку различни, поради различни екран и различни екранот ,ве молиме да се разбере.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Normall ние ќе брод во 2 дена по уплатата.Ако некој производ е надвор од акциите,тоа може да биде одложен.но, не грижете се, ние ќе ви каже кога е надвор од акциите, Веднаш.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ве молиме проверете ја адресата што го оставија,Ние треба целата адреса.
4. Fedex,UPS-от,DHL,Aramex,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,e-пакет,EMS,E-емс.итн сите се прифатени.ако сакате да брод од страна на Fedex,UPS-от,DHL,Aramex ,EMS,E-ems ,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе се обезбеди добра цена.
5. Нормално го испорача време на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта е за 30 дена(се очекува brzail).Понекогаш се испорача време може да биде и подолго,но не грижете се ,вие секогаш ќе биде заштитена,нема да загуба на пари.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас Веднаш.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Техника:
Обоена
Функција:
Хемиско Чистење,Без Никел,Еко-Пријателски,Перат
Број На Модел На:
Животно Дрвени копчето
Декорација:
Никој
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Лента
Стил:
Flatback
Име:
100PC/Пакет Цртан филм Тројански Дрвени Копчето
боја:
Шарени Природна боја
Големина:
Color 20*24MM Natural color 23*20MM
Шема:
Цртан Филм Тројански
Употреба:
Облека За Шиење Копчето
Користете 2:
DIY Занает Материјали
Користете 3:
Scrapbooking Декоративни Материјали
Користете 4:
Грб копчиња/кошула со копчиња
Употреба 5:
Копчиња за облека/украсни копчиња
Употреба 6:
цртан филм копчиња

Слични производи во категоријата