• Неодамнешно
  • -15 %
Бесплатен Превозот 100Pcs Случаен Мешани 2 Дупки Божиќ Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking 28x18-28x28mm J3082

Бесплатен Превозот 100Pcs Случаен Мешани 2 Дупки Божиќ Дрво Копчиња за Шиење Scrapbooking 28x18-28x28mm J3082

DEN 190.00
DEN 223.68

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал :
Дрво
Големина на :
Прибл : 28x18-28x28mm конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
По Случаен Избор
Количина :
Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Овие предмети се меша по случаен избор,па боја на Копчињата сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу.

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Техника:
Сликарство
Материјал:
Дрво
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
J3082

Слични производи во категоријата