• Неодамнешно
(BT151 22mm)10pcs Кристал Метал Кристално Јасно Flatback Разубавувањето Занаети

(BT151 22mm)10pcs Кристал Метал Кристално Јасно Flatback Разубавувањето Занаети

DEN 205.44

Количината на стоката
Това е достапна

Плаќање
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам, таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастеркард, Western union итн.
ако ви треба да се користи "други" плаќања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Испорака по пари достигне.
Превозот
Пакет ќе бидат испратени во 5-7 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат, ве молиме да се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!

Клучни карактеристики

боја:
Сребро, Злато
Тип На Производ:
Копчиња
Функција:
Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Перат
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Метал Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
bt151
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Декорација:
Rhinestones
Стил:
Flatback
Обликот:
Цвет
Големина:
diameter size

Слични производи во категоријата