• Неодамнешно
  • -8 %
1pcs голем занает резерви, рачно изработени украсни бисер кристал копчиња,копчиња за шиење за свадба додатоци КРЗНЕНИ палта

1pcs голем занает резерви, рачно изработени украсни бисер кристал копчиња,копчиња за шиење за свадба додатоци КРЗНЕНИ палта

DEN 155.00
DEN 168.00

Количината на стоката
Това е достапна


Тип : dzk001-12
Боја : Како на сликата
Облик : Круг,Квадрат,Цвет,Пентагон,Хексагонална,Триаголник
Количина : 1 buc
Материјал : Кристал + Круша + Цинк легура + Позлата
Функција : Главно се користи во облека украсни копчиња, коса клипови, Нараквици, чанти и додатоци.шапка
Големина : Како На Сликата
SHARONROSE е вашиот најдобар изберете!!!!

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Бренд Име:
sharonrose
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Метал Тип:
Цинк Легура
Декорација:
Rhinestones
Копчето Тип:
Во Комбинација Копчето
Број На Модел На:
dzk001-12
Техника:
позлата
Материјал:
Метал
Стил:
Месо тело
Обликот:
Цвет

Слични производи во категоријата