• Неодамнешно
100PCS TQ CR2025 ЛИТИУМ БАТЕРИИ 3V БРОД од страна на воздух mail

100PCS TQ CR2025 ЛИТИУМ БАТЕРИИ 3V БРОД од страна на воздух mail

DEN 695.52

Количината на стоката
Това е достапна

КЛИЕНТИТЕ МОРА ДА Е-ПОШТА ПРОДАВАЧОТ ЗА РАЗМЕНА ОВЛАСТУВАЊЕ ПРЕД ДА СЕ ВРАТИ ОБЈЕКТОТ. Купувачите треба да очекуваат да бидат наплатени увозни давачки.100 PCS TQ CR2025 ЛИТИУМ БАТЕРИИ 3 V БРОД од страна на воздух mail исто Така познат како : - CR2025 ECR CR2025 , KCR CR2025 , БР CR2025 , CR2025 . Ние може да се испрати на стоки за кои било земји,shipcost на други земји, ве молиме контактирајте со нас.Ве молиме ни e-mail доколку сте незадоволни со нас. Сите продажни се конечни.1 Димензија Кол(mm) 20 Димензија Хт(mm)(mm) 2. Тоа е да се каже повеќето предмети испратени од нас нема да се наплатува увозни давачки. Без оглед на увозни давачки беше обвинет или не, цената од нас се речиси повеќето конкурентни. Предмети ќе бидат испратени од странство.
Сите стоки ќе бидат испратени од страна на воздух mail од хонгконг /кина пост.Испрати модел и квантитетот на НАС,ние може да ви каже вкупната цена.Стоки исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.Превозот и ракувањето со надоместоци се неповратни. Врати се прифатени на размена основа само. 5pcs/блистер картичка,20blister картички,100pcs Ние ќе испрати батерии во 1-2days со авион mail со песната број.
Исто така,ние може да се испрати на стоката со ЕМС/ТНТ експрес,превозот цена, ве молиме контактирајте со нас
Купувачот мора да направи плаќање во рок од 10 работни денови, по што тој/таа понуда нашите item(s).Сите Производи се Сосема Нови, не се користи пред да.5 IEC CR2025 JIS N/A Хемија Литиум Mn O2 Големина N/A
Ние сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина батерии цел.Купувачите плаќаат за сите врати/размена на превозот и ракувањето со такси. Ако ни даде негативна повратна информација на e Bay пред се обидува да го реши проблемот, ние ќе го прифати ова како финалето на трансакцијата.Ако купите грешка,ве молиме контактирајте со нас да ја откажете. Ние ќе го организира повторна испорака на недостасува или скршени дел.
За повеќе прашања, ве молиме e-mail на нас,ние ќе бидеме во контакт со вас наскоро!!
1. Во случај на дел недостасува или дел од скршени, ве молиме да не информирате во рок од 2 дена од денот на приемот.

Клучни карактеристики

Номиналниот Напон:
3V
Големина:
20*2.5
Номиналниот Капацитет:
50mAh
Тип На Батерија:
Li-Ion
Број На Модел На:
CR2025
Бренд Име:
Т&E

Слични производи во категоријата